1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Yol sorununa anında çözüm!
Yol sorununa anında çözüm!

Yol sorununa anında çözüm!

Bayraktar, Seymenoğlu ve Bıyıklıoğlu’ndan Oylum ziyareti...

A+A-
AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı ve TOKİ eski Başkanı Erdoğan Bayraktar, Sürmene’nin Oylum Beldesi’nde yaşanan yol sorununu en kısa sürede çözeceklerini söyleyerek, gerekli girişimleri başlattı.

 
AK Parti milletvekili adayları Erdoğan Bayraktar, Safiye Seymenoğlu ve Aydın Bıyıklıoğlu, Sürmene ilçesini ziyaret etti. AK Parti İlçe Başkanlığında partililerle bir araya gelen milletvekili adayları, ardından merkeze 25 kilometre uzaklıktaki Oylum Beldesi’ne hareket etti. Yolculuk esnasında yol kenarında bekleyen çocuklar gören Bayraktar, aracından inerek çocuklara oyuncak verdi.
 

Milletvekili adayları Oylum Beldesinde vatandaşların büyük ilgisiyle karşılandı. Vatandaşların taleplerini dinleyen Bayraktar’a Fatih Mahallesi Muhtarı Kemal Karadeniz Oylum Beldesi’nin yol sorununu iletti. Beldeye gelirken yolun durumunu yakından gördüklerini ifade eden Bayraktar, telefonla Karayolu Bölge Müdürü Zeynel Abidin Yeşil’i aradı. Bölge Müdürü yol çalışmalarını başlatmak üzere Oylum’a iş makinelerinin gönderileceğini söyledi.

 
“Ben tuttuğunu koparan ve mücadeleci bir insanım” diyen Bayraktar, Oylum’un yol sorununu çözeceklerini açıkladı. Bu konuda belde halkına söz veren Bayraktar, “Birkaç gün içinde iş makineleri gelecek. Şayet karayolları buraya iş makinesi göndermezse, özel sektörden alacağımız iş makinelerini buraya yığacağız. AK Partiye kızmayın, gönül koymayın” dedi.
 
Trabzon’a yapılabilecek hizmetler için gece-gündüz düşündüklerini ve toplantılar yaptıklarını ifade eden Bayraktar, şunları söyledi: “Geçenlerde İstanbul’da iş adamları ile toplantı yaptık. İş adamlarımız Trabzon’a hizmet edeceklerinin sözünü verdiler. 12 Haziran seçimlerinin ardından Trabzon Büyükşehir olacak. Büyükşehir olması ile birlikte belde ve belediye yoları ile köy yollarını yapacağız” diye konuştu.
 
Bayraktar, Oylum Beldesi dönüşünde yol kenarında tarlada çalışan vatandaşların yanına giderek bir süre sohbet etti. Daha sonra ise yine Oylum Beldesi’ne bağlı Yazıova Köyü’nü ziyaret etti.