1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. YÖNETiM BOMBACIYLA YOLA DEVAM DiYOR!
YÖNETiM BOMBACIYLA YOLA DEVAM DiYOR!

YÖNETiM BOMBACIYLA YOLA DEVAM DiYOR!

Trabzonspor Kulübü basın sözcüsü Yakup Aslan, Hami Mandıralı döneminde iyi sonuçlar aldıklarını belirterek, yönetim kurulunun kanaatinin Hami hocadan yana olduğunu belirtti. Planlarının teknik sorumlu Hami Mandıralı ile uzun yıllar çalışmak olduğunu söyle

A+A-

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Yakup Aslan, yönetim kurulunun kanaatinin ve düşüncesinin Trabzonspor'un teknik sorumlu Hami Mandıralı ile uzun yıllar çalışması gerektiği yönünde olduğunu söyledi.

Aslan yaptığı açıklamada, Hami Mandıralı döneminde iyi sonuçlar aldıklarını belirterek, "Hami hocaya teşekkür etmek lazım. Trabzonspor camiasının ona minnet borcu var. Gençlere öz güven kazandırdı, onları takıma monte etti. Trabzonspor, takımı gerçek bir takım olma özelliği kazanmış durumda. Şahıslar üzerinde değil de sistem üzerinde oynayan bir takım durumuna geldik. Bu da Hami hoca sayesinde oldu" dedi.

Hami Mandıralı'nın gençlerin sürekli arkasında durduğunu ifade eden Aslan, "Avrupa hedefimiz yolunda da ilerledik. Şimdi önümüzde çok önemli bir Galatasaray maçı var. Bu maçtan da galibiyetle ayrılarak son haftaya avantajlı girmek istiyoruz" diye konuştu.

"Ancak yönetim kurulumuzun kanaati ve düşüncesi Trabzonspor'un Hami hoca ile uzun yıllar çalışması gerektiği yönündedir. Hami hoca sevdiğimiz, değer verdiğimiz biri, aynı zamanda iyi bir Trabzonsporlu. Trabzonspor'un içinden gelen bir insan olduğu için bizim sıkıntılarımızı daha iyi anlıyor. Motivasyonu daha iyi sağlıyor. Dolayısıyla biz onun kalmasını istiyoruz. Kararı sezon sonunda vereceğimiz için şimdi kesin bir şey söylemek mümkün değil. Futbolcular da bundan olumsuz etkilenmesin diye şunu söyleyebiliriz rahatlıkla, Hami hoca bizim çok daha uzun yıllar kulübümüze hizmet edecek, çok değerli bir hocamızdır. Başkan da dahil olmak üzere Hami hocaya olumsuz bakan kimse yok aramızda ama şu aşamada zamanı değil, sezonu bitirelim ondan sonra konuşacağız diye düşünerek net fikir beyan edilmiyor."