1. YAZARLAR

  2. HALİL ŞANLI

  3. Yönetime sormalı!
HALİL ŞANLI

HALİL ŞANLI

Yazarın Tüm Yazıları >

Yönetime sormalı!

A+A-
Süper Lig’e verilen aradan sonra lige nasıl döneceği merak edilen Trabzonspor kimseyi şaşırtmadı. Bordo mavililer hüsran zincirine bir halka daha ekledi.
 
Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynanan son lig müsabakasında taraftar bu sezon ilk kez bu denli ilgiliydi. Yaklaşık 14 bin futbolsever keyifli bir gece yaşamak istemiş olsa da maalesef oyuncular onlara yine hüzünlü bir gece yaşattı.
 
Maçın genelinde Trabzonspor çok büyük oranda topa sahip olsa da şuurlu, organize ve gönülleri hoş eden bir görüntü veremedi. Rakip Antalyaspor şu ana kadar ligin en kötü 3-4 takımından biri olsa da bu takıma karşı bu denli savruk bir Trabzonspor açıkçası kimse beklemiyordu. Bordo mavililer kanatları iyi kullanamadığı gibi orta alanda da önemli zafiyetler yaşadı. Aslında Trabzonspor adına sahadaki görüntü itibariyle çok fazla değerlendirilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. Sadece istek ve arzu içinde olan ama yetersizlikleri her halinden belli olan bir oyuncu grubuyla karşı karşıyayız. Futbol adına hiçbir üretkenliği olmayan ve 3 as oyuncusundan yoksun olan Antalyaspor da tamamen kontrataklara dayalı ve umudunu mbillia ile Danilo ikilisine bağlamış bir görüntü ile mücadele verdi. Netice itibariyle futbol adına eksikleri çok iki takımın mücadelesinden istediği ile ayrılan konuk ekip oldu. Futbol adına daha fazla konuşmak ve yorum yapmak istemiyorum.
 
Kimse kimseyi kandırmasın. Birileri de zaman kazanmak adına laf ebeliğinde bulunmasın. Hele hele mitomani hiç yapmasın. Bu yapılanma ile, bu yönetim anlayışı ile, bu teknik kadro ile, bu scout ekibi ile bu takımın gönülleri fethetmesi hayaldir. Eğer hakemler konusunda halen ağlıyorsak onu da masada güçlü olması gereken yönetime sormalıyız.
 
Önceki ve Sonraki Yazılar