1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Yönetimi uyarıyoruz… Onu hiçbirimiz istemiyoruz!
Yönetimi uyarıyoruz… Onu hiçbirimiz istemiyoruz!

Yönetimi uyarıyoruz… Onu hiçbirimiz istemiyoruz!

Yönetimi uyarıyoruz… Onu hiçbirimiz istemiyoruz!

A+A-

Trabzonspor yönetimini şimdiden uyarıyoruz. Trabzonspor başkanı Muharrem Usta ile iyi diyaloglara sahip olan menajer Batur Altıparmak, G. Saray’dan kovulma aşamasına gelmiş Selçuk İnan’ı sezon sonunda Trabzonspor’a yapmak için gayret sarf ediyor.

 

Basın yolu ile yaptığı  açıklamalarda oyuncusunun G. Saray’da mutlu olduğunu ve orada kalacağını ileri süren Altıparmak’ın bu görüşleri  gerçeği yansıtmıyor.  Gerçekte  menajerin bu oyuncuyu iyi bir anlaşma ile Trabzonspor’a pazarlama gayret ve niyetinde olduğu çok net olarak biliniyor.

 

Trabzonhaber olarak Trabzonspor kamuoyu adına başkan Muharrem Usta ve yönetimi uyarıyoruz…

 

Zor günde Trabzonspor’u umursamadan G. Saray’ın yolunu tutan, Burak Yılmaz’ı kendisinin ayarttığını utanmadan ve sıkılmadan kamuoyu ile paylaşan, tarihin en haksız maçlarından birinde haksız bir penaltı takımına kazandırıp, o’ penaltıyı  Trabzonspor ağlarına gol olarak atan ve çılgınca sevinen, ve eski formunu çoktan yitirmiş olan   Selçuk İnan’ı hiçbir Trabzonsporlu bu forma altında görmek istemiyor. Mehmet’e etik değerler adına bir ders veren yönetimin, Selçuk İnan konusunda da aynı hassasiyeti göstermesini, ilkeli bir duruş sergilemesini bekliyoruz.