1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Yusuf Erdoğan: 'Çok yakın bir zaman içinde...'
Yusuf Erdoğan: 'Çok yakın bir zaman içinde...'

Yusuf Erdoğan: 'Çok yakın bir zaman içinde...'

Yusuf Erdoğan: 'Çok yakın bir zaman içinde...'

A+A-

Çok iyi bir oyun çıkardığı Beşiktaş maçında sakatlanan ve herkesi çok korkutan Yusuf Erdoğan, sorunsuz bir şekilde kadroya katılmış olmanın mutluluğunu yaşıyor. Başarılı oyuncu, “Artık işler yoluna girdi, taraftarımız rahat olsun” mesajları veriyor

 

Beşiktaş maçında sakatlanan Yusuf Erdoğan’ın durumu herkesi fazlasıyla endişelendirmiş, ancak daha sonraki kontrollerden çıkan sonuç yüreklere su serpmişti.

 

Kısa bir dinlenme sürecinin ardından takıma katılan ve antrenmanlardaki performansıyla dikkat çeken Bordo-Mavili oyuncu, hem Adanaspor maçına hem de gelecek sürece dair iddialı konuştu. Artık takımda taşların büyük ölçüde yerine oturduğuna dikkat çeken Yusuf Erdoğan, “Taraftarımızın bizden beklentilerini biliyoruz. Ancak öyle maçlarda puanlar kaybettik ki, inanılmazdı. Yeni bir takım olmanın getirdiği sıkıntılar oldu belki de ama hepsini atlattık. Çok yakın bir zaman içinde Trabzonsporluların sahada görmek istediği işleri yapan ve sonuçlarını da alan bir ekip olacağız” ifadelerini kullandı.