1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Zokora'dan Trabzon açıklaması
Zokora'dan Trabzon açıklaması

Zokora'dan Trabzon açıklaması

Footmercato isimli Fransız internet sitesine açıklamalarda bulunan Zokora, hem geçtiğimiz sezonu değerlendirdi hem de transfer söylentileri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

A+A-

Sevilla'da bu sezon fazla oynama şansı bulamadığını, ancak bu tür büyük kulüplerde sürekli ilk 11'de oynamanın da zor olduğunu belirten Zokora, Sevilla'dan ayrılmak istediğini söyledi.


Fransa, İngiltere ve Almanya'dan kendisine teklifler geldiğini ancak şu anda tatilde olduğu için kararını vermediğini yine de İspanya'dan kesin ayrılacağını açıkladı.


Türk ve İspanyol basınındaki Trabzonspor iddialarının sorulması üzerine de "Trabzonspor ile de bağlantı halindeyiz. Oradan da bana teklif olduğu doğru ancak ben Türkiye'de oynamayı şu an için düşünmüyorum. Hala iyi bir ligde oynayabileceğimi kanıtlamak istiyorum" açıklamasını yaptı.


Paris Saint Germain'den gelen teklifin de Trabzonspor kadar ciddi olduğunu ve Paris'e gitmesinin kendisini çok mutlu edeceğini, öncelikleri arasında Fransa'ya dönmesinin de olduğunu ancak şu anda bütün bu işleri menajerine bırakltığını ve tatilden sonra kararını kesin olarak vereceğini belirtti.