1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Zorunuz ne beyler!
Zorunuz ne beyler!

Zorunuz ne beyler!

Muharrem Usta’nın arkasındayız…

A+A-

Trabzonspor başkanı Muharrem Usta’nın Aralık ayında yönetim içinde yaptığı operasyonla  bazı yöneticilerin yetkilerini ellerinden alması bir takım kişileri bir hayli rahatsız etti.

Usta’nın doğru hamlesi ile Trabzonspor kendini bulurken, rahatsız olduğu ileri sürülen isimlerin Nevzat Aydın, Mehmet Yiğit Alp ve Özer Bayraktar olduğu ileri sürülüyor. İddiaya göre bazı eski yöneticilerden de destek alan bu isimlerin eski yöneticilerle birlikte Gaziantespor maçından beri  yönetim toplantılarına katılmayıp, kendi aralarında alternatif toplantılar düzenledikleri ifade ediliyor.

Başkan Muharrem Usta’nın mükemmel

hamleler ile kulübü düzlüğe çıkarmasına rağmen yapılan bu anlamsız toplantılar kamuoyundan tepki görürken, Usta’nın bu isimlerin istifasını isteyebileceği ileri sürülüyor.

Bilindiği gibi Trabzonspor’un 1 yıl transfer politikasını elinde tutan Nevzat Aydın  döneminde Bordo Mavili takım tarihinin en kötü günlerini yaşamıştı. Aydın, ayrıca İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da twıtter üzerinden istifasını isteyerek  kamuoyundan inanılmaz bir tepki ile karşılaşmıştı.